ATA - RACCOON s.r.o. - výrobce automatických dveří (Plzeň - Jižní Předměstí)

Dodáváme i garážová vrata a brány

Zvolte profesionální řešení vstupů do administrativních budov, skladových a průmyslových hal, obchodních center či jiných typů objektů. Dodáme vám automatické dveře, průmyslová vrata i reprezentativní karuselové vstupy. Zajistíme pro vás také montáž, servis a technickou podporu 24 hodin denně.

  • Na Jíkalce 1097/13
  • Plzeň - Jižní Předměstí
  • 301 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Vyberte si z široké nabídky automatických dveří

Hledáte praktické a reprezentativní řešení vstupu nákupního centra, administrativní budovy či nemocnice? Potřebujete vhodná vrata pro skladovou či průmyslovou halu? Obraťte se naši společnost RACCOON s.r.o. sídlící v Blansku. Automatické dveře, průmyslová vrata a bezpečnostní vstupy jsou základem našeho výrobního sortimentu.

Rádi vám dodáme posuvné automatické dveře pro všechny architektonické typy budov. Jedná se o spolehlivé, dobře vypadající a bezpečné systémy s dlouhou životností a nízkými nároky na údržbu.

Chcete reprezentativní vstup do budovy, který zároveň představuje absolutní špičku v kategorii bezpečnosti? Zvolte karuselové dveře z naší nabídky. Jedná se o vysoce bezpečné řešení frekventovaných vchodů veřejných budov – od letišť přes hotely až po zábavní centra.

Dodáváme průmyslová vrata i požární uzávěry

Získejte průmyslová vrata, která se stanou praktickou a účinnou součástí vašeho provozu. Naše společnost vám dodá a namontuje sekční průmyslová vrata s automatickým nebo ručním ovládáním. Jedná se o flexibilní řešení s mnoha možnými variantami, rádi vám pomůžeme vybrat tu nejlepší s ohledem na vaše potřeby. Pořídit si od nás můžete i skládací, rolovací či rychloběžná průmyslová vrata.

Naše společnost se dále specializuje na bezpečnostní vstupy. Spolehnout se na nás můžete v případě dodávky protipožárních vstupů, závor, mříží či turniketů.

Přehled automatických dveří

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce